YOLCU ASANSÖRÜ

Düşük ve orta yükseklikte konut ve ticari
binalar için yolcu asansörü

YOLCU ASANSÖRÜ M6100

M6100 yolcu asansörleri, çok yönlü, sade, sessiz özellikleri ile kullanıcılarına mükemmel çözümler sağlar. M6100 standart ve isteğe bağlı özel tasarımları ile mimari yapılarınıza estetik bir görünüş kazandırır.

KOLAY UYUM

M6100 yolcu asansörleri her yapıya kolayca uyum sağlayan bir sisteme sahiptir.

M6100 yüksek performansı sayesinde asansör kullanıcıları için avantaj sağlamaktadır. Yüksek kaliteli ürünlerden üretilmiş olup uzun yıllar memnuniyetinizi en üst seviyede tutacaktır.

Konforlu Bir Yolculuğun Tadını Çıkartın

M6100 yolcu asansörleri kabin içi ve kabin dışı kullanım kolaylığı anlayışı ile tasarlandı. Üstün teknoloji ile üretilen, ihtiyaçlarınızı karşılayan M6100 yolcu asansörleri ile yolculuğunuzun her anında güven, konfor ve kaliteyi hissedeceksiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER
KAPASİTE 300 ~ 1.275 kg
KİŞİ SAYISI 4 ~ 17 Kişi
HIZ 0,50 ~ 1,60 m/sn
MAKS. SEYAHAT MESAFESİ 60 m
MAKS. DURAK SAYISI 16
KAPI GENİŞLİĞİ 700 ~ 1.300 mm
KAPI YÜKSEKLİĞİ 2.000 ~ 2.300 mm
KABİN YÜKSEKLİĞİ 2.000 ~ 2.500 mm
GÜVENLİK
ELEKTRİK KESİNTİSİ

Elektrik kesintisi gibi beklenmedik durumlarda yolcu kabinlerimiz otomatik olarak en yakın kata hareket ediyor ve kabin içinde bulunan yolcuların güvenli bir şekilde tahliyesi sağlanıyor.

YANGIN

Anahtar şalteri veya binanın yangın sensörü devreye girdiği zaman bina içindeki bütün asansörlerimiz belirli bir kata dönerek yolcuların güvenli bir şekilde tahliyesini sağlıyor.

ÇEVREYE DUYARLI
ENERJİ VERİMLİLİĞİ

Ürünlerimizin imalatından son kullanıcıya ulaşana kadar olan yolculuğunda müşterilerimize, ülkemize ve dünyamıza olan sorumluluklarımızın farkındayız. Bu nedenle M6100 yolcu asansörleri daha az enerji anlayışı ile kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanır.

LED AYDINLATMA

Kabin içi aydınlatma sistemlerimiz en son teknoloji ile üretilmiştir. Led
aydınlatma sistemleri, geleneksel aydınlatma çözümlerine kıyasla %90 enerji tasarrufu sağlamaktadır. 50.000 saatlik kullanım ömrü ve geri dönüştürülebilir özellikleri ile çevreye duyarlıdır.

KABİNLER
archımed

euclıd

SİNA

RAPHAEL