Hakkımızda

2016 yılında kurulan Mars Elevator üstün kalitede ürün ve çözümler üretmektedir. Mars Elevator asansör parça ve asansör komple sistem tedariki, montaj bakım hizmetleri vermektedir. Firmamız uluslararası arenada oluşturduğu satış ağı ve yerli üretim anlayışı sayesinde dünyada tercih edilen bir markadır. Her zaman daha iyisi, daha yenisini arayan bakış açısıyla Mars Elevator müşterileri için asansörlerinde güven ve konfor vaadini eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir. ARGE merkezi ile ürün çeşitliliğini sürekli geliştirerek müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun şekilde cevap vermeyi amaçlamaktadır.

Satış süresince ve satış sonrasında kalite standartlarını değiştirmeden servis hizmeti sağlayan Mars Elevator müşterilerine kusursuz bir asansör deneyimi yaşatmaktadır.

Geleceğe bakış açısı, çözüm odaklı yaklaşımı, sektörel yatırımları ile istikrarlı büyümesini sürdürmektedir.

Misyonumuz

En değerli paydaşlarımızdan biri olan çalışanlarımız ile müşteri memnuniyetini sağlamak, uluslararası kalite standartları çerçevesinde parça ve sistem tedariği, periyodik bakım hizmetleri sunarak, dünyanın güvenilir ve seçkin firması haline gelmek.

Vizyonumuz

Asansör Sektöründe; teknolojiye, değişime, müşteri memnuniyetine önem veren, İnsanların yaşamlarını zenginleştiren ve yeni bir gelecek yaratarak sosyal refaha katkıda bulunan yenilikçi teknolojik, ürün ve tasarımlarıyla dünyaya ilham veren sektöründeki yenilikleri yönlendiren, yurtiçi ve yurtdışında en çok tercih edilen bir dünya markası olmak.