Kalite

Mars Elevator, kalite yönetim sistemleri kapsamında tüm süreçleri izlemekte, ölçmekte ve sürekli iyileştirmeler yapmaktadır. Bu kapsamda, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, TSE HYB- TS EN 13015+A1 Asansör ve Yürüyen Merdivenlerin Bakımı- TS 12255 Yetkili Servisler– Asansör Bakım Servisleri, MODUL H1 Asansör İçin Tam Kalite Güvencesi sertifikalarına sahiptir.

Mars Elevator, uyguladığı kalite yönetim sisteminde mükemmelliği benimsemektedir.

Sürekli iyileştirme felsefesi ile hareketle kalite yönetim politikası başarısının temelini oluşturmaktadır.

Müşterilerinin istek ve düşüncelerinden yola çıkarak proje tasarımı, müşteri memnuniyeti, mükemmel ürün ve hizmet kalitesi sağlar.

Mars Elevator tüm birim ve çalışanları, TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Standardına uygun hareket eder ve sürekli gelişimine katkı sağlar. Satış sonrası hizmetlerle müşterileri memnuniyetini sağlamak ve beklentilerini karşılamak temel amaçtır. Bu amaç doğrultusunda, müşteri odaklı kalite anlayışı, müşteri memnuniyeti ve marka değeri oluşturulmaktadır.

Paydaşların değişen talep, öneri ve şikayetlerini analiz eder, değişim ihtiyaçlarına göre, iyileştirici faaliyetler üretir, öncü ve fark yaratan teknolojik uygulamalarla ürün ve hizmetlerine değer katar.

Kalite Yönetim Sistemi Politikamız

Mars Elevator; asansör parça ve sistem tedariği, montaj bakım hizmetleri, uluslararası arenada satış ağı ve yerli üretim anlayışı ile tercih edilen bir markadır.

• Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001 ile amaç ve bağlamına uygun olmayı;

• Tüm süreçlerimizde yasal şartlar ve diğer şartları yerine getirmeyi, standart gerekliliklerine uymayı,

• Kalite kapsamında belirlemiş olduğumuz hedeflerimize ulaşmayı,

• Kurum içi ve kurum dışı eğitimlerle, kalite alanında tüm personelimizin farkındalığını arttırmayı, müşteri portföyümüzü genişletmeyi,

• Gelişen teknolojiyi takip ederek ürün ve personelimizde sürekli iyileştirme faaliyetlerinde bulunmayı ve tüm çalışanlarımızın katılımı ile kalite süreçlerimizi sürekli iyileştirmeyi taahhüt ediyoruz