YOLCU ASANSÖRÜ

Düşük, orta, yüksek konutlar ve ticari binalar
için yolcu asansörü.

YOLCU ASANSÖRÜ M6200

TEKNOLOJİ VE YÜKSEK PERFORMANS BİR ARADA

Hızlı ve sessiz yolculuğun keyfi M6200 yolcu asansörleri ile çıkıyor. Kusursuz parçaların birleşimiyle üretilen M6200 yolcu asansörleri sağladığı yüksek performansıyla orta ve üst sınıf yapılarınız için doğru bir tercihtir.

Hızlı Montaj Özelliği

M6200, hızlı montaj özelliği ile her türlü yapıya kolayca entegre olmaktadır. Duruşlarda ve kalkışlarda sarsıntısız hareket özelliği konforlu bir yolculuk yapmanızı sağlar. Az enerji kullanarak yüksek performans sağlayan M6200 yolcu asansörleri son teknoloji ile geliştirilmiştir.

SESSİZ ÇALIŞMA

M6200 yolcu asansörleri hızlı ve sessiz bir asansör yolculuğu sunar. İniş ve kalkışlarda sağladığı ses izolasyonu sayesinde asansör hareket etme hissiyatını sıfıra indirmektedir.

YAPILARINIZIN İHTİYACI TEK BİR PAKETTE

Konforlu yolculuğu, çevreye duyarlılığı, yüksek performansı ve kolay montaj özellikleri ile yapılarınızın ihtiyacı tek bir pakette toplanmıştır. Mimari projeleriniz MRL asansör sistemine uygunsa M6200 paket asansör sistemlerimiz yapılarınız için vazgeçilmez olacak.

TEKNİK ÖZELLİKLER
KAPASİTE 300 ~ 1.275 kg
KİŞİ SAYISI 4 ~ 17 Kişi
HIZ 0,50 ~ 2,50 m/sn
MAKS. SEYAHAT MESAFESİ 120 m
MAKS. DURAK SAYISI 40
KAPI GENİŞLİĞİ 700 ~ 1.100 mm
KAPI YÜKSEKLİĞİ 2.000 ~ 2.300 mm
KABİN YÜKSEKLİĞİ 2.000 ~ 2.500 mm
GÜVENLİK
ELEKTRİK KESİNTİSİ

Elektrik kesintisi gibi beklenmedik durumlarda yolcu kabinlerimiz otomatik olarak en yakın kata hareket ediyor ve kabin içinde bulunan yolcuların güvenli bir şekilde tahliyesi sağlanıyor.

YANGIN

Anahtar şalteri veya binanın yangın sensörü devreye girdiği zaman bina içindeki bütün asansörlerimiz belirli bir kata dönerek yolcuların güvenli bir şekilde tahliyesini sağlıyor.

ÇEVREYE DUYARLI
ENERJİ VERİMLİLİĞİ

Ürünlerimizin imalatından son kullanıcıya ulaşana kadar olan yolculuğunda müşterilerimize, ülkemize ve dünyamıza olan sorumluluklarımızın farkındayız. Bu nedenle M6100 yolcu asansörleri daha az enerji anlayışı ile kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanır.

LED AYDINLATMA

Kabin içi aydınlatma sistemlerimiz en son teknoloji ile üretilmiştir. Led
aydınlatma sistemleri, geleneksel aydınlatma çözümlerine kıyasla %90 enerji tasarrufu sağlamaktadır. 50.000 saatlik kullanım ömrü ve geri dönüştürülebilir özellikleri ile çevreye duyarlıdır.

KABİNLER
archımed

euclıd

SİNA

RAPHAEL