EV ASANSÖRÜ R7150

KONFORLU VE RAHAT BİR YOLCULUK

R7150

EV ASANSÖRÜ

R7150 hidrolik yolcu asansörleri; ev içi, dublex, triplex gibi özel gereksinime ihtiyaç duyan yapılar için işlevsel çözümler sunar. Özelleştirilebilir ve geliştirilebilir uygulamaları ile engelleri kaldırarak yapılara değer katar.

Farklı İhtiyaçlarınız İçin Geliştirildi

R7150, her türlü mobilitiye özelleştirilebilir modeller ile geniş bir seçenek sunar. Erişebilirliği artırmak, rahat ve bağımsız bir yaşam için yaşlı, engelli bireylerin ihtiyaçlarına yönelik kullanım kolaylığı sağlar.

Çevre Dostu Enerji

Hidrolik sistem ile çalışan R7150 düşük enerji kullanması sayesinde ekonomik ve doğaya dosttur. Standart elektrik hattı ile çalışır. Yüksek teknoloji ile geliştirilen R7150 yeşil enerji prensibiyle çalışarak enerji maliyetlerinizi
en aza indirir.

Pratik ve Esnek

R7150 hidrolik yolcu asansörleri, kısa montaj süresi ile zamandan tasarruf etmenizi sağladığı gibi az yer kaplaması ile esneklik sağlar. 150 mm asgari kuyu dibi, minimum inşaat işçiliği, enerji tasarrufu sayesinde düşük maliyetli ve montajı kolay olan asansörlerdir. Mevcut alanın verimli kullanılması anlayışı ile tasarlanan R7150 konutlarınızda
alanlara kurulabilir.

Teknik Özellikler

Kapasite

450 kg

Kapasite

Kişi Sayısı

6

Kişi Sayısı

Hız

0.15 m/s

Hız (Avrupa standardı)

Hız

0.50 m/s

Hız

Maksimum seyir mesafesi

9 m

Maks. Seyir Mesafesi

Maksimum durak sayısı

4

Maks. Durak Sayısı

Kapı genişliği

700~900 mm

Kapı Genişliği

Kapı yüksekliği

2000 mm

Kapı Yüksekliği

2500 mm

Son Kat

80 mm

Kuyu Dibi

2006/42/EC

European Machine Directive

Tarzınızı Yansıtın

R7150 yolcu asansörleri, panoramik görüntüsü, alüminyum iskelesi, cam şaft seçenekleri ile konutlarınıza şık bir görünüm kazandırır. Erişim kolaylığı ile yapıların kalitesini artırır. Zengin aksesuar seçeneği, aydınlatma seçenekleri ile R7150 yolcu asansörlerini kendi tarzınıza göre tasarlayabilirsiniz.