HAKKIMIZDA

2016 yılında kurulan Mars Elevator üstün kalitede ürün ve çözümler üretmektedir. Mars Elevator asansör parça ve asansör komple sistem tedariki, montaj bakım hizmetleri vermektedir. Firmamız uluslararası arenada oluşturduğu satış ağı ve yerli üretim anlayışı sayesinde dünyada tercih edilen bir markadır. Her zaman daha iyisi, daha yenisini arayan bakış açısıyla Mars Elevator müşterileri için asansörlerinde güven ve konfor vaadini eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir. ARGE merkezi ile ürün çeşitliliğini sürekli geliştirerek müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun şekilde cevap vermeyi amaçlamaktadır.

Satış süresince ve satış sonrasında kalite standartlarını değiştirmeden servis hizmeti sağlayan Mars Elevator müşterilerine kusursuz bir asansör deneyimi yaşatmaktadır.

Geleceğe bakış açısı, çözüm odaklı yaklaşımı, sektörel yatırımları ile istikrarlı büyümesini sürdürmektedir.

MİSYONUMUZ

En değerli paydaşlarımızdan biri olan çalışanlarımız ile müşteri memnuniyetini sağlamak, uluslararası kalite standartları çerçevesinde parça ve sistem tedariği, periyodik bakım hizmetleri sunarak, dünyanın güvenilir ve seçkin firması haline gelmek.

 

VİZYONUMUZ

Asansör Sektöründe; teknolojiye, değişime, müşteri memnuniyetine önem veren, İnsanların yaşamlarını zenginleştiren ve yeni bir gelecek yaratarak sosyal refaha katkıda bulunan yenilikçi teknolojik, ürün ve tasarımlarıyla dünyaya ilham veren sektöründeki yenilikleri yönlendiren, yurtiçi ve yurtdışında en çok tercih edilen bir dünya markası olmak.

 
 

KALİTE

Mars Elevator, kalite yönetim sistemleri kapsamında tüm süreçleri izlemekte, ölçmekte ve sürekli iyileştirmeler yapmaktadır. Bu kapsamda, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, TSE HYB- TS EN 13015+A1 Asansör ve Yürüyen Merdivenlerin Bakımı- TS 12255 Yetkili Servisler– Asansör Bakım Servisleri, MODUL H1 Asansör İçin Tam Kalite Güvencesi sertifikalarına sahiptir.

Mars Elevator, uyguladığı kalite yönetim sisteminde mükemmelliği benimsemektedir.

Sürekli iyileştirme felsefesi ile hareketle kalite yönetim politikası başarısının temelini oluşturmaktadır.

Müşterilerinin istek ve düşüncelerinden yola çıkarak proje tasarımı, müşteri memnuniyeti, mükemmel ürün ve hizmet kalitesi sağlar.

Mars Elevator tüm birim ve çalışanları, TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Standardına uygun hareket eder ve sürekli gelişimine katkı sağlar. Satış sonrası hizmetlerle müşterileri memnuniyetini sağlamak ve beklentilerini karşılamak temel amaçtır. Bu amaç doğrultusunda, müşteri odaklı kalite anlayışı, müşteri memnuniyeti ve marka değeri oluşturulmaktadır.

Paydaşların değişen talep, öneri ve şikayetlerini analiz eder, değişim ihtiyaçlarına göre, iyileştirici faaliyetler üretir, öncü ve fark yaratan teknolojik uygulamalarla ürün ve hizmetlerine değer katar.

 

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKAMIZ

Mars Elevator; asansör parça ve sistem tedariği, montaj bakım hizmetleri, uluslararası arenada satış ağı ve yerli üretim anlayışı ile tercih edilen bir markadır.

• Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001 ile amaç ve bağlamına uygun olmayı;

• Tüm süreçlerimizde yasal şartlar ve diğer şartları yerine getirmeyi, standart gerekliliklerine uymayı,

• Kalite kapsamında belirlemiş olduğumuz hedeflerimize ulaşmayı,

• Kurum içi ve kurum dışı eğitimlerle, kalite alanında tüm personelimizin farkındalığını arttırmayı, müşteri portföyümüzü genişletmeyi,

• Gelişen teknolojiyi takip ederek ürün ve personelimizde sürekli iyileştirme faaliyetlerinde bulunmayı ve tüm çalışanlarımızın katılımı ile kalite süreçlerimizi sürekli iyileştirmeyi taahhüt ediyoruz

DOKÜMANLAR

DOKÜMAN DOKÜMAN TİPİ DOKÜMAN TARİHİ
EN 13015+A1:2009 Asansör ve yürüyen merdivenlerin bakımı Sertifika 01.10.2024 İncele
Mars (Türkiye) 2016 Marka Tescil 07.14.2016 İncele
Mars (USA) 2016 Marka Tescil 03.18.2016 İncele
Mars (EUIPO) 2016 Marka Tescil 05.22.2016 İncele
Asansörler için tam kalite güvence sertifikası Ürün Uygunluk Belgesi 12.24.2022 İncele
Asansörler için AB Tip incelemesi sertifikası Ürün Uygunluk Belgesi 03.09.2022 İncele
Rusya Komple Asansör Sistemi Sertifikası Ürün Uygunluk Belgesi 12.29.2026 İncele
ISO 9001:2015 Yönetim Sistemi Sertifikası 03.23.2022 İncele
Ürün Kataloğu 2022 Katalog 2022 İncele